fbpx

“Būvniecības dienu” apskats

11. aprīlī Būvniecības Industrijas Digitalizācijas Asociācija piedalījās Būvniecības valsts kontroles biroja konferences “Būvniecības dienas” organizēšanā. Biedrību pārstāvēja Jānis Berķis un Igors Adlersbergs, kā arī partneris Matt Samways no Lielbritānijas.
Jānis Berķis informēja par biedrības paveikto tās pusotra gada pastāvēšanas laikā – vairākiem desmitiem novadīto semināru, RISEBA BIM kursa izstrādi un vadīšanu, biedru sapulcēm ar viesiem no Lielbritānijas, Dānijas, Kanādas, Krievijas u.c. Īpašu uzsvaru Jānis lika uz biedrības izstrādāto BIM terminoloģijas standartu (LVS 1052:2018). Tāpat tika minēts, ka šobrīd biedrībā jau ir 27 biedri no ļoti dažādām darbības jomām un tiek turpināts aktīvi strādāt pie dažādiem uzdevumiem būvniecības nozares uzlabošanai.
Igors Adlersbergs un Matt Samways savās prezentācijās stāstīja par dažādu praktisko pieredzi šī brīža BIM projektos Latvijā un Lielbritānijā – par digitālo aktīvu izmantošanu, kopdarba un projektu vadības organizēšanu, koordinēšanas un plānošanas darbiem un BIM izmantošanu pārvaldīšanā.

Share this Post!

About the Author : Jānis Berķis


0 Komentāri