Par mums

Būvniecības Industrijas Digitalizācijas asociācija ir sabiedriska, nevalstiska organizācija, kura dibināta 2016. gada rudens sākumā. Asociācija apvieno sevī pieredzējušus profesionāļus būvniecības un tehnoloģiju nozarē, kas saprot būvniecības procesa grūtības un problēmas un spēj rast tām risinājumus.

Biedrība strādā atbilstoši tās vērtībām un noteiktajiem mērķiem. Biedrības misija ir attīstīt būvniecības industriju, ieviešot un apmācot nozari pielietot jaunus digitalizācijas procesus un tehnoloģijas, tādā veidā uzlabojot darba un darbinieku efektivitāti, darba organizācijas struktūru un visu jomu kopumā.

Kāpēc pievienoties

  • Jūs paplašināsiet savu augstās kompetences biznesa kontaktu loku BIM un citu digitālo risinājumu jomā (skenēšana, IT, inženierija u.c.)
  • Jūs piedalīsieties atbalsta grupās Revit un Trimble connect programmatūru lietotājiem ar iespēju uzdot jautājumus un diskutēt.
  • Jūs palielināsiet sava uzņēmuma eksporta iespējas – dalība eksporta darba grupā, kas apvieno vairākus biedrus.
  • Jūs paplašināsiet savu darbības sfēru, iesaistoties valstiski svarīgos projektos – pilotprojektos, dokumentu/standartu izstrādē u.c.
  • Jūs prezentēsiet “Construction Digitalisation meetup” cikla semināros savus projektus/pakalpojumus kopā ar vadošajiem speciālistiem no visas pasaules, kā arī piedalīsieties Digitālās būvniecības konferencē (2019. gadā pasākumu apmeklēja ~300 būvniecības nozares speciālistu).
  • Jūs paplašināsiet savu redzesloku un biznesa kontaktus ārpus Latvijas robežām, piedaloties kopīgos pieredzes braucienos uz ārvalstu biedrībām.
  • Saņemsiet jaunāko informāciju par digitalizāciju Latvijā no mūsu sadarbības partneriem – būvniecības attīstītājiem (Ekonomikas ministrija, VAS “Valsts Nekustamie īpašumi”, vietējās un ārzemju universitātes).
  • Attīstīsiet uzņēmuma darbinieku kompetences, apmācot viņus vienā no vadošajām Spānijas inženieru augstskolām – ZIGURAT Global Institue of Technology – ar atlaidi mācību maksai.

Seko mums

Asociācijas jaunumiem un informācijai par tuvākajiem pasākumiem var sekot līdzi mūsu mājas lapas jaunumu sadaļā, kā arī sociālo tīklu lapās Facebook, Linkedin un Twitter. Izglītojoša satura video no mūsu rīkotajiem pasākumiem var apskatīt asociācijas Youtube kanālā.